KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14156451

nr 1415 6451

Tomas Mandel

(f. 1923), Sverige

Signerad, "Stäket vid Baggensfjärden". Akvarell, bildmått: 31x21cm, yttermått inklusive ram: 47x35cm

Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 19:25:37

Tomas Mandel

Läs mer om Tomas Mandel